BLOG: JINÁ PLANETA - EPILOG

16.01.2020 15:12

Webové stránky jsem nějakou dobu neaktualizovala, protože jsem měla hromadu práce na Jiné planetě.

Na této planetě se měli lidé dobře: brali plat celý rok, ale pracovali jen zlomek roku (např. úvazek 64 hodin měsíčně, ale odpracovali 40 hodin ročně). Měsíční plat sice měli nízký, ale když se propočítal na reálně odvedenou práci, vyhoupla se mzda na částky přes 2.000 Kč/ hodinu. No, neberte to!

Kdo nechtěl pracovat tak, aby naplnil svůj úvazek, již na Jiné planetě nepracuje. Na Jiné planetě už nepracuji ani já: udělala jsem práci, na kterou mě najali, ale místo vděku mi pod lživou záminkou ukončili činnost. Nejsem první ani poslední, kdo si zahrál roli Užitečného idiota. Pomluvy a manipulace, kterou známe z jiných dob (třeba od Goebbelse), opět zafungovaly a způsobily nakonec i můj odchod.

Výhodou rozhodně je, že jsem zpět na této planetě a mohu opět přispívat na své webovky.

Věřím, že Boží mlýny melou - české čtenáře uklidním, že roli hlavního manipulátora sehrál člověk z jižního sousedství naší kotliny, jehož rodným jazykem není řeč ani slovanská, ani germánská...takové tlusté zlé stvoření....

Proč se hlavní šéf zachoval tak, jak se zachoval netuším a vlastně to ani nechci řešit...

Komické je sledovat, jak ti, co nemají ty koule ukončit pracovní poměr těm, kdo nepracují, vyčkávají jako švábi. Když je uklizeno, začnou se drát na pracovní pozici, kterou už zvládne i cvičená opice, po úklidu a nastolení pořádku, které jsem udělala...

 

Všem přeji kouzelné časy bez zlounů ve svém okolí!!!!

 

Uvedený text je naprostou fikcí autorky. Jakékoliv situace, nebo podobnosti s reálným životem jsou nahodilé a nezakládají se na pravdivých souvislostech.