BLOG: To dáme!

15.10.2020 16:56

Přiznávám, že o prázdninách jsem byla nesvá a přímou úměrou můj neklid narůstal.Když pan Babiš zrušil na konci srpna roušky, tak jsem dostala naprostou paniku - člověk ví, že ten pán dělá zásadní chybu, ale nic nemůže dělat - vypla jsem všechny zdroje informací a pár dní byla v šoku z toho, co to ten pán udělal, že nás tady chce nechat všechny pochcípat v zájmu populismu.

Uklidnila jsem se tím, že jsem varovala své bližní, pochopila, že nejsem spasitel a čekala, že na konci září to nebude dobré.

Měla jsem naplánované a obsazené semináře na začátek října. Datum nebylo nahodilé - v červnu, při jejich plánování jsem si říkala, že září ukáže, jak jsme zvládli léto. V polovině září jsem semináře přes protesty "chytrých" kolegů zrušila a bylo mi líto mých kolegů, kteří se mi na semináře už potřetí přihlásili, protože už potřetí jsem je zrušila. Ano, přišla jsem o peníze, ale co už: přece neohrozím zdraví sebe, svých spolupřednášejícíh lékařek a svých kolegů.

Je jasné, že se na nás řítí tsunami: když můžete, zůstávejte doma, ať Vás nesmete!

 

P.S:

Odmítači roušek v čele s MUDr. Šmuclerem a MUDr. Hnízdilem jsou již určitě zaměstnáni na nejbližším oddělení ARO a starají se o COVID pacienty (ti s titulem MUDr.), ostatní pomáhají v nemocnicích podle svých možností třeba s úklidem na 12 hodinových směnách!